Haziran 19, 2020

KÜLTÜR VE TEKNOLOJİ SİTESİ

ARADIĞINIZ HER ŞEY BURADA

00.00 anlamı, saat 00.00 anlamı nedir? saatlerin anlamları

3 min read
00.00 anlamı, saat 00.00 anlamı nedir? saatlerin anlamları nedir? soruları sıkça merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, 00.00 anlamı nedir?

00.00 anlamı son zamanlarda merak ediliyor. Hayatımızda öyle anlar olur ki o anların bir anlamı ve bir sebebi olduğunu düşünürüz. Saatlerin çift gösterdiği zamanlarda ise o anın ne anlama geldiğini merak ederiz.

Peki, saat 00.00’ı gösterince anlamı ne olabilir? Saatler gece yarısını gösterdiğinde sevdiğin insan gözlerini kapatmış ve uykuya dalmış uykusunda da seni görmektedir. 00 00 Anlamı, Seninle yaşayacağı o güzel anların nasıl geçeceğini rüyasında yaşayarak görmektedir.

Rüyasında seni gördüğünde daha çok heyecanlı ve seni ne kadar çok sevdiğini daha iyi anlamaktadır. Sana ne kadar değer verdiğini her an yeniden düşünmektedir sende karşındaki insanın değerini bil, çünkü seni çok seviyor ve uykunun en önemli anlarından, hafızanın yenilenme süreçlerinden olan rüyalarda bile seni görmenin sevinciyle içi kıpır kıpır oluyor. 

ERKEKLER İÇİN: Genç hanımefendi seninle evleneceği zaman giyeceği gelinliği hayal ederek mutlu oluyor. Evlendikten sonra doğacak çocuğuna koyacağı ismi bile düşünerek sevinçten havalara uçuyor olabilir. Yenge hanım seni sabah saatlerinde işe uğurlarken neler yapacağını nasıl davranacağını, ya da yeni arabasını aldığı günün mutluluğunu seninle birlikte yaşıyor olabilir. Oldukça şanslı bir erkeksin, sevdiğin kadının senin değerini bil ve bunu düşünerek mutlu ol.

KADINLAR İÇİN: 00:00 anlamı diye arattığın saatlerde belki de eniştemiz seni aklından geçiriyordur kim bilir. Herkes gibi erkekler de rüyalarında sevdiği kadını görmenin hayalini kurar. Çünkü insan sevdiğinden bir an bile olsa uzak kalmak istemez. Belki de şuan sevdiğiniz adam rüyalarında sizi görüyor beraber kırlarda diz boyu uzamış çiçeklerin arasında koşuyorsunuzdur. Kim bilir belki de sana alacağı hediyelerin hayalini kuruyor ve bununla mutlu oluyordur. Belki de evlenmeden önce seni ailesiyle tanıştırmanın rüyasını görüyordur. Annesi ve babası rüyasında seni çok beğenmiş ikinizde mutlu olmuşsunuzdur. Çok şanslı bir kadın olduğunu bilmelisin. Sevdiğin erkek seni düşünmekten başka bir şey yapamıyor.

Rüyalar gerçek olmasa da gün boyunca insanın yapmak istedikleri ve görmek istediklerinin bir sonucu olarak görülürler. Yani gerçekte de görüşmek istediğin çoğu şeyin yansıması olarak rüyaları görebiliriz. Hayatını adamak istediğin insan olduğu çok net ve sana karşı oldukça samimi sende bunun kıymetini bilmelisin. Belki de ölene kadar seninle aynı evi, aynı yatağı paylaşmak istiyordur bunun hayaliyle bile bir ömür yaşamanın mutluluğu ona yetebilir.

 

İnsanlar sevdiklerini eğer gerçekten çok ve değer vererek seviyorsa her anında onları düşünürler, yemek yediğinde de çalıştığında da hatta ve hatta yatağa yattıkları an bile sevdiklerini düşünmeye başlarlar. Kadınlar ve erkekler saat tam 00.00 gösterdiği zaman akıllarına ilk sevdikleri gelir. Zaten gün boyunca düşünürler ancak gece 00.00 tamda yalnız başına kalan aşıkların saatleridir. Çünkü etrafta kimse yoktur. Artık kendinizlesiniz ve sevdiğinizin hayali ile birliktesiniz.

Saat 00:00 anlamı ne diye merak ederken bir anda telefonunuza belki mesaj bile gelir ve “Seni özledim Aşkım” yazar. Bu mutluluk tarif edilebilir bir his değildir. Saat her kaç olursa olsun sevenler aslında hep bir yanları ile birbirlerine bağlıdır. Belki hisleri belki düşünceleri belki de düşleri ile sürekli bir şekilde birbirleri ile vakit geçirirler mesafeler ne kadar uzun olursa olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.