Haziran 19, 2020

KÜLTÜR VE TEKNOLOJİ SİTESİ

ARADIĞINIZ HER ŞEY BURADA

21.12 anlamı 2020, saatlerin anlamı

2 min read
21.12 anlamı 2020, 21.21 saatinin anlamı nedir? 21.21 anlamı müjde ile sevinç ile doludur. Müjdeli haberler kapınızın eşiğinde.

An alarm clock being destroyed with bits of its internal parts being scattered all over the place.

21.12 anlamı sevdiğinizi düşündüğünüz anda kafanızı kurcalayan soru. İşte sorunuzun yanıtı:

Saat 21.12 anlamı ne diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Bu çift saate denk geldiyseniz bilin ki müjdeli bir haber her an kapınızı çalabilir. Sevinçten sizi havaya uçuracak bir haberin eşiğinizde beklediğinden emin olabilirsiniz.

Tam bu saate denk geldiğiniz zaman bilin ki duyunca iliklerinize kadar sevinç ve mutluluğa erişeceğiniz bir haber alacaksınız. Sevdiğiniz kişilerin her zaman aklında olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın  ve siz sevinin diye onlar size güzel haberler verebilirler. Her an müjdeli haber kapınızı çalabilir.

Aman kapınıza müjdeli haber geldiği anda evde olmamazlık yapmayın. Açın kapınızı alın onu içeriye, size vereceği sevinçli habere karşılık ona bir iyilik yapın.

Eğer siz de 21.12 saatine denk geldiyseniz, bilin ki sevdiğiniz insan bir yerlerde sizi düşünüyordur ve size vereceği güzel haberlerin sabırsızlığını yaşıyordur. Beklemek, hele de güzel bir haberi beklemek güzel bir duygudur. O duyguyla baştan başa sarılıp sarmalanacaksınız.

Sevgiliniz, sizden başkasını göremeyecek kadar size kör kütük aşık. Belki de bir süredir kendisinden haber alamıyorsunuz veya aranızda küçük problemler vardır. Ama bunlar size kötü hissettirmesin insan sevdiğinin kötülüğünü istemez. Emin olun ki sevdiğiniz insanda sizin iyiliğinizi istiyor bu yüzden size güzel haberlerle gelecek. Sevindirecek sizi ve mutlu bir geleceğe birlikte emin adımlarla yürüyeceksiniz hiç bitmesini istemeyeceğiniz up uzun bir yol gibi.

Sizin onu düşündüğünüz her an onunda sizi düşündüğünü unutmayın saatler 21.12’i her gösterdiğinde sevdiğinizin size vereceği güzel anları düşündüğünü unutmayın. Kırgınlıklar dargınlıklar gelir geçer. “Geçmez dediğimiz neler geçmedi, bitmez dediğimiz neler” bitmedi diye düşünün ve bu hasret dolu anların bir gün sonra ereceğine emin olun. Sonunda sevdiğiniz insanla mutlu bir ömür geçireceksiniz.

Müjdeler uzak değil, bir gün aniden kapınızı çalacak. Açın kapılarınızı ve buyur edin onu içeriye. Kim bilir belki de 21.12 anlamı diye aradığınız anda güzel haberler yola çıkmış size doğru geliyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.